Kolekcie v odtieňoch. Nielen pre nerozhodných.

Koberec na každé použitie

Skladom máme stovky druhov kobercových dlaždíc ktoré postupne pridávame do eshopu.  Za takmer dva roky, odkedy sme otvorili sklad s kobercovými dlaždicami v Košiciach sme sa mnohokrát stretli s reakciou návštevníkov: „Preboha, prečo toho nemáte menej?“.

Áno, niekedy je naozaj problém si vybrať. Aj to nás motivovalo, aby sme vám výber uľahčili. Niektoré priestory si môžu dovoliť pestrosť ktorá sa bežne nevidí. Dobré skúsenosti máme nielen s verejnými priestormi ako sú kaviarne, predajne či knižnice ale aj detstké izby a škôlky. Je krásne pozorovať dieťa ako skáče z modrej na červenu a vymýšľa si pritom básničku o  zemi a láve.

Farebné koberce i kancelárska klasika

Naše kolekcie sú inšpirované farbami prírody. Harmonické dopĺňanie a spájanie farieb a vzorov pretvorí akýkoľvek interiér na miesto, kde budete s radosťou relaxovať, pracovať a stretávať sa s najbližšími. Každú kolekciu tvoria kobercové dlaždice niekoľkých vzorov a farieb. Možnosti ich kombinácii su nekonečné. Finálny dizajn je zakaždým originálnym dielom.

Vďaka rôznym výškam vlákna od 5 do 9 mm v rámci kolekcie objavíte vo svojom koberci tretí rozmer. Táto plasticita pôsobí zároveň prirodzene, ale aj hravo a unikátne.

Farebné koberce - kobercové dlaždice - koberec na mieru - Kolekcia Les

Kolekcia Les

To, ako bude nakoniec vaša kolekcia vyzerať, je postavené buď na systéme „náhodného“ výberu dodania kobercových dlaždíc (dlaždice vyberieme za vás pri dodržaní farebnosti a výbere každého kusu),  ale máte aj možnosť náš sklad osobne navštíviť a vyskladať si svoj unikátny koberec.

Ak si okrem koberca u nás objednáte aj pokládku, postaráme sa o to aby dizajn vyhovoval Vašim potrebám a dokonale ladil s už existujúcou architektúrou.

Výhodná cena

Ceny jednotlivých dlaždíc v kolekcii sa pohybujú okolo 3 až 5 Eur za kus, pričom sa často jedná aj o luxusné dlaždice s oveľa vyššou cenou, ak by boli kupované na celé balenia.

Kolekcie sú navrhnuté tak, aby ich funkčnosť, výber farieb a jednoduchá pokládka dokázali splniť očakávania malých i veľkých priestorov s vyššou koncentráciou osôb. Vďaka skladovej dostupnosti a vynikajúcej cene sa môžu aj vaše priestory s minimom času, prostriedkov a námahy premeniť na magické a vysnívané miesto. Všetky dlaždice v kolekciách sú od renomovaných výrobcov Modulyss, HEUGA a INTERFACE.

Na želanie vám vytvoríme kolekciu v pastelových farbách alebo niečo úplne decentné, s nami máte na výber.

Publikované: 16. 02. 2018

Zdieľať

Prihlásenie

Registrácia

Základné informácie